BABICKIE FORUM DYSKUSYJNE

KONTAKT Z ADMINEM

Herb miejscowości Stare Babice

MISTRZOSTWA W KAMPINOSPORCIE

W dniach 2-4 grudnia 2011 do Klubu KampinoSport do Starych Babic z całej Polski zjechali się Samorządowcy,
by wziąć udział w Halowych Mistrzostwach Samorządowców w Tenisie Ziemnym.

Turniej został zorganizowany przez Gminę Teresin we współpracy z Klubem KampinoSport.
Patronat nad zawodami objęli Starosta Powiatu Sochaczewskiego, Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego
oraz Wójt Gminy Stare Babice. W turnieju wzięło udział ok 40 osób.
Zawody zostały podzielone na 4 kategorie: VIP. 45+, U-45 oraz debel.
Uroczyste otwarcie poprowadzili: Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego Jan Żychliński,
Wójt Gminy Stare Babice Krzysztof Turek, Wójt Gminy Teresin Marek Olechowski,
Krzysztof Walencik (Dyrektor GOSiR w Teresinie, olimpijczyk),
Henryk Kuncewicz (Przewodniczący Rady Gminy SB)
oraz Andrzej Głogowski (Prezes Zarządu KampinoSport)
.

W kategorii VIP najlepszym okazał się Henryk Szczypkowski (Gmina Lewin Kłodzki).
Na drugiej pozycji uplasował się Stanisław Pochyluk (Gmina Połajewo)
i na 3 miejscu stanęłi ex aequo Jerzy Conradi (Starostwo Powiatowe Wejherowo) oraz Rafał Kowalczyk (Gmina Wąsewo).

Najlepszym w grupie wiekowej powyżej 45 lat okazał się Piotr Kaczmarczyk (Starostwo Powiatowe Świdnica).
Drugie miejsce w klasyfikacji zdobył Zbigniew Iciaszek (UM Konin).
Na trzecim miejscu stanęli ex aequo Artur Gałach (UM Łuków) oraz Adam Kochański (UM Katowice).

Mistrzem Polski w kategorii do 45 lat okazał się Hubert Konecki (Gmina Teresin),
który pokonał w finale Łukasza Judka (UM Poznań).
Na trzecim miejscu stanęli panowie Adam Stańczuk (UM Gorzów Wielkopolski) oraz Daniel Bednarek (UM Kleczew).

W grze podwójnej open wygrała para Ł. Judek (UM Poznań) / J. Solarski (UM Poznań),
która pokonała P. Kaczmarczyka (SP Świdnica) / H. Szczypkowski (UG Lewin Kłodzki).
Ex aequo na trzecim miejscu stanęły pary J. Conradi (SP Wejherowo)/ S. Dorywalski (UM Sochaczew)
oraz Cz. Chlebek (UM Rzeszów) / J. Mazur (UM Koło).

Gracze reprezentowali wysoki poziom gry. Na kortach panowała miła atmosfera oraz zdrowa, sportowa rywalizacja.
Wszystkich chętnych do bliższego zapoznania się z rozgrywkami zapraszamy na stronę
do obejrzenia wyników oraz wiecej zdjęć z imprezy. Cieszymy się, że na terenie Gminy Stare Babice na kortach KampinoSport
już za rok odbędzie się kolejna edycja Halowych Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisa Ziemnego.