FORUM DYSKUSYJNE

STRONA GŁÓWNA

KSIĘGA GOŚCI

KSIĘGA HUMORU


INNE BABICE

AKTUALNOŚCI

OLD BABICE


ZDJĘCIA Z WRĘCZENIA INTERBABINICZA ZA 2006

ks. Szubka Jan - Za to, że od 15 lat jest budowniczym Naszej Parafii, swoją wieloletnią postawą i gospodarnością doprowadził do zaprowadzenia porządku na cmentarzu parafialnym, w budynku i dookoła budynku kościoła i plebanii, a w 2006 roku jako budowniczy Domu Parafialnego doprowadził do jego otwarcia i oddania w ręce parafian.

Wyróżnienie to jest przyznawane osobie, która swą postawą i działalnością zasłużyła na uznanie i szacunek.
Otrzymują je ci, którzy podejmowali cenne inicjatywy i mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami dla wspólnoty samorządowej, parafialnej, młodzieżowej lub po prostu miedzyludzkiej.

Wyróżnienie to było nadane po raz drugi w historii lokalnej wirtualnej rzeczywistości, a po raz pierwszy (i ostatni) w tym roku.

LAUREATOWI SERDECZNIE GRATULUJEMY

www.lipkow.net i www.babice.waw.pl


TEGOROCZNA STATUETKA I DYPLOM "INTERBABINICZA"

2 lutego 2007 roku w godzinach wieczornych twórcy i administratorzy lokalnych stron internetowych spotkali się w na Rynku w Babicach, aby uroczyście wręczyć wyróżnienie tegorocznemu laureatowi - zdobywcy INTERBABINICZA za 2006 rok.

Księdza Jana spotkaliśmy w budynku Domu Parafialnego, który pomimo późnej pory tętnił życiem. Ciężko nam było znaleźć chwilę, ponieważ właśnie odbywało się spotkanie chóru parafialnego. W domu również przebywała młodzież, która grała w bilarda i tenisa stołowego. Pomimo to ksiądz przywitał Nas bardzo gorąco. Widać było zaskoczenie, ale również i radość.

W imieniu wszystkich głos zabrał Tomasz Druzd - Radny i współtwórca strony lipkowskiej. Pogratulował On laureatowi 53 % poparcia i zdobycia internetowego wyróżnienia. Ksiądz Prałat podziękował wszystkim za to, że oddali na niego swój głos. "Bardzo się cieszę, że zostałem wyróżniony przez lokalną społeczność internetową" - powiedział babicki proboszcz.

Na zakończenie laureat oprowadził wszystkich po Domu Parafialnym.


najważniejsza chwila  - wręczenie nagrody

podczas wręczania

laureat ks. prałat Jan Szubka

bardzo się cieszę, że zostałem doceniony przez Internautów

zwiedzanie - młodzież podczas gry w bilarda

zwiedzanie - stół do gry w tenisa

twórcy www.lipkow.net

INNE BABICE

AKTUALNOŚCI

OLD BABICE


statystyka

ADMIN